BLOG YAZILARI

Mobil Akaryakıt Tankı

Mobil Akaryakıt Tankı

Mobil akaryakıt tankı, işletmelerin kendine özgü olan ihtiyaçlarına göre imal edilen ekipmanlardır. Genellikle yer üstü ile pompa sayaç grupları ile satışa sunulan ve hazır bulunan tanklardır. Bu tanklar, hazır olarak mevcut olan kaide üstüne montaj yaparak kullanıma hazır hale getirilmektedir. İşletmelerin kendi bünyelerinde yer alan araçlara yakıt sağlamak için kullanılan tanklar, zaman kaybını ve maliyeti aşağı çekmeye yardımcı olmaktadır.

Yer üstünde yer alan paket yakıt tanklarının genel özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler arasında; silindirik tip, prizmatik yatık, dik ayaklı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca işletme basıncı atmosferik olarak imal edilen ürünlerdir. Mobil akaryakıt tankı izolasyon özelliğine de sahiptir. Ayrıca eşanjör işlemini de opsiyonel olarak gerçekleştirir.

Mekanik Sayaçlı Mobil Paket

Paket içinde yer alan yakıt tankları, firmaların saha kullanımlarında yer alan tanklardır. 500 LT-100.000 LT yakıt kapasiteli olan bu tankların pompa desteleri de 220-380 volt olarak tasarlanmıştır. Mekanik sayaçlı mobil paket içinde yer alan ekipmanlar şu şekilde sıralanabilir:

50 LT’lik akaryakıt pompası, 1 adet mekanik olarak tasarlanan çip, yakıt tabancası, 1 adet 5mt 16 Barlık yakıt hortumu, yakıt tankı sayacı ve pompa muhafaza kabini yer almaktadır. Bu ekipman ve bileşenler, zamandan ve tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır.  Müşteriler, ihtiyaçları doğrultusunda bu pakette yer alan ürünlerden tercih edebilirler. Bu tamamen müşteriler inisiyatifleri doğrultusunda karar verecekleri bir durumdur.

Dijital Sayaçlı Mobil Paket

Dijital sayaçlı mobil paket içeriği diğer paketler gibi oldukça zengindir. Paket içinde yer alan 1 adet 50 LT akaryakıt pompası (otomasyona uyumludur). Dijital tip akaryakıt sayacı, otomatik olarak kullanılan yakıt tabancası, 5mt ve 16 BAR yakıt hortumu ve yakıt tankı pompa ve sayaç muhafaza kabini 1 adet olmak üzere yer almaktadır.

Dijital sayaçlı paketlerin opsiyonel özellikleri de oldukça işlevseldir. Manyetik ve paslanmaz yakıt seviyesinin gösterimi, dijital tip seviye göstergesinin olması, yakıt tankının otomasyon panosunun bulunması, yakıt dip seviye kontrolünün gösterimi kolay bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Ayrıca ışıklı ve uzaktan erişim imkanı da bulunan bir tasarımdır.

Nehir Kazan

Firmamız 10 yıllık imalat ve satış tecrübesiyle NEHİR KAZAN MAKİNA SANAYİ unvanı ile siz değerli müşterilerimize yalnızca ürün satışı değil aynı zamanda satış sonrası servis kurulum ve montaj desteği vermektedir. İmalatta kullanmış olduğumuz tüm hammadde ve yardımcı malzemeler ilgili ürün standardına uygun ve sertifikalı olup montaj tamir ve servis elemanlarımız sertifikalı ve minimum 10 yıllık imalat tecrübelidir. Türkiye geneli tüm illerimize servis hizmetimiz mevcuttur. Müşteri portföyümüz Bireysel ısınma – Toplu Konut ısıtma sistemleri – Endüstriyel ısı ve buhar ihtiyacı olan fabrikalar ve kamu kuruluşlarıdır.

BENZER YAZILAR

MOBİL YAKIT TANKI TİPLERİMİZ

MEKANİK SAYAÇLİ MOBİL MAZOT TANKI MEKANİK SAYAÇLI MOBİL YAKIT TANKI KABİNLİ VE MEKANİK SAYAÇLI YAKIT TANKI Mekanik ayaçlı tip mobil mazot tankımız 1000 LT - 60000 LT...

Jeneratör Yakıt Tankı

Jeneratörler, elektrik ke intileri ıra ında elektrik üretimini gerçekleştirirler&nb p;Bu elektrik üretimi, yakıtın yanma ıyla oluşan mekanik enerjinin elektrik enerji ine...

Yakıt Tankı Referanslarımız

1 - KK EDOK KOMUTANLIĞI 5000 LT YERÜSTÜ YAKIT TANKI 3 ADET 2 - SERDAROĞLU TESİSAT AŞ 30000 LT YERALTI YAKIT TANKI 1 ADET 3 - TÜRKSEVEN İNŞAAT 10000 LT YERALTI YAKIT TANKI 1 ADET 4...

Yakıt Tankı Nedir ?

Yakıt tankları aldıkları i imden de anlaşılacağı gibi yanan yakıtın veya kullanılacak yağın depolandığı atmo fere açık tanklardır, Ancak TSE ve ilgili diğer ülke...